Харків приймав кадетський чемпіонат України з греко-римської боротьби

02 листопада 2016 10:27

29 та 30 жовтня 2016 року в приміщенні Школи вищої спортивної майстерності відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед кадетів, на якому збірна Харківської області здобула п’ять нагород.

Участь в змаганнях взяли близька 300 спортсменів 2000-2002 років народження з 18 областей України та міста Києва. На жаль, золотих медалей господарі килимів, харківські борці не здобули, але й без нагород не залишилися. На їх рахунку були 3 срібні та 2 бронзові медалі.

В ваговій категорії до 76 кг срібним призером чемпіонату став Руслан Конєв, поступившись у фіналі супернику з Івано-Франківської області Назару Романіву.

Також віце-чемпіоном України став Аркадій Рубін. В ваговій категорії до 85 кг харків’янин успішно дійшов до фіналу, але в схватці за золото поступився киянину Максиму Королю.

Ще одну срібну нагороду в медальний кошик збірної Харківської області поклав Владислав Коваленко, який у фіналі вагової категорія до 100кг поступився Олександру Євдокимову з Запорізької області.

В свою чергу бронзовими призерами чемпіонату стали Микита Алексєєв (вагова категорія до 69 кг) та Давід Чебан (вагова категорія до 85 кг).

В загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла п’яте місце. Перше було за борцями Рівненської області, друге вибороли спортсмени Донецької області, третє – команда Дніпропетровської області. В свою чергу гості зі столиці України трохи випередивши харківських борців посіли четверте місце.

Даний чемпіонат став одним з етапів відбору спортсменів до лав кадетської збірної України з греко-римської боротьби, яка в наступному 2017 році боротиметься за медалі чемпіонату світу.