Каміла Конотоп встановила рекорд та виграла чемпіонат Європи

15 вересня 2016 16:47

З 10 по 17 вересня в польському місті Нови-Томисль проходить чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юнаків та дівчат з 15 до 17 років.

Харківщину в складі збірної України представляють п’ять спортсменів.

Чемпіонкою Європи серед спортсменів до 15 років в ваговій категорії до 53кг стала Каміла Конотоп. В сумі двоборства харків’янка підняла вагу 170кг. Крім того, в поштовху Каміла виборола «мале золото» з новим рекордом Європи - 95кг, а у ривку здобула «мале срібло» - 75 кг.

В цій же віковій групі ще одна харківська важкоатлетка Аліна Захарченко в ваговій категорії до 44кг стала бронзовим призером чемпіонату, піднявши в сумі двоборства 122кг, а також здобула «малу бронзу» в ривку – 57кг.

Ще одну бронзову медаль до скарбнички збірної України поклала Марія Гангур, яка в сумі двоборства підняла вагу 162 кг. Також спортсменка виборола «мале срібло» у ривку - 74кг та «малу бронзу» у поштовху - 88кг.

В десятку кращих на цьому чемпіонаті потрапив харківський важкоатлет Антон Марущак. В ваговій категорії до 56 кг серед спортсменів до 17 років він з результатом 200 кг (91кг + 109кг) посів сьоме місце.

Попереду ще - виступ Катерини Абібок, яка змагатиметься за медалі в ваговій категорії до 69кг U-17.