Завершився III сезон "Битви корпорацій"

11 червня 2018 13:31

260 днів, понад 2000 спортсменів, 24 команди, близько 200 сотень медалей, 37 кубків, 10 видів спорту, 1 абсолютний чемпіон - все це III сезон кращого корпоративного турніру Харкова "Битви корпорацій".

З 23 вересня 2017 по 9 червня 2018 року 24 команди боролися у наймасштабнішому змаганні міста "Битві корпорацій".

9 червня по закінченню етапу "Пляжний волейбол" організатори підбили підсумки всього турніру.

На початку були нагороджені призери Весняного кубка турніру. Кубок за третє місце - дістався команді КП «Харківські теплові мережі», срібний кубок заслужено відправився хлопцям з заводу АТ "Турбоатом" і Весняний Кубок Чемпіонів був переданий в руки переможців - команди КП "Харківводоканал".

З великим задоволенням були вручені нагороди кращим спорстменов всього сезону. Ними стали - Олена Діденко з команди "Ciklum" і Олександр Сірко з КП "Харківводоканал".

Також команда "Ciklum" удостоїлася звання кращої IT-компанії "Битви корпорацій", так як крім дружного і веселого колективу, хлопці показали найвищі підсумкові результати, влаштувавшись на 7 місці загальній турнірній таблиці.

Традиційно організатори виділили шістку кращих команд, які крім заохочувальних призів отримали і знижкові сертифікати на участь в наступному сезоні.

Отже, 6-е місце завоювали дебютанти - команда "Whitebox", 5-ми стали хлопці з ДП "Харківське конструкторське бюро з машинобудування", трохи не дотягли до трійки спортсмени з КП "Харківські теплові мережі", а ще одні новачки – АТ "Турбоатом" стали третіми, другими - "ADIDAS"і абсолютними чемпіонами третій рік поспіль стала команда КП "Харківводоканал"!

Окремо хотілося б виділити цілу когорту команд IT-компаній Харкова, які своїм солідним представництвом в турнірі (а це цілих 7 команд - Ciklum, JustCoded, Softserve, Artjoker, G5, Promodo, ArtLemon) додали турніру яскравих фарб і емоцій.

Талановиті і організовані команди Freshline, Владар, Атлант, ФЕД, Ветсинтез, Бісквіт-Шоколад, Novo Abrasive, Альфа-Банк і Credit Agricole також гідні самих утішних слів подяки і похвали за чудовий спортивний сезон.

І, звичайно, негласним титулом команди глядацьких симпатій від організаторів удостоїлася команда "АЛЛО", яка перша з усіх учасників "Битви корпорацій" розширила географію турніру на сусідні області, залучаючи до участі в змаганнях хлопців з Дніпра, Полтави та інших міст.

Ми вдячні всім командам, федераціям, арбітрам, уболівальникам, партнерам та спонсорам турніру!

IV сезон "Битви корпорацій" - не за горами!

Всі на Битву!

16 жовтня 2018
ФЕД - переможець етапу міні-футбол "Битви корпорацій"!
24 вересня 2018
Альфа-Банк - переможець етапу "Спортивний покер"!
21 вересня 2018
Завершує наше представлення компаній п'ятірка новачків «Битви корпорацій». І вона гідна вашої уваги.
20 вересня 2018
Представлення учасників IV сезону "Битви корпорацій". Продовження
18 вересня 2018
На вихідних стартує IV сезон "Битви корпорацій"
Учасники IT-сектора «Битви корпорацій»
14 вересня 2018
Учасники IV сезону "Битва корпорацій". Продовження
12 вересня 2018
Учасники IV сезону «Битви корпорацій»
05 вересня 2018
22 вересня стартує новий сезон "Битви корпорацій"
09 серпня 2018
Перші учасники нового сезону "Битви корпорацій"

Міжнародний фестиваль по спортивним бальним танцям "Ukr Dance Cup" стартует через: