Завершився III сезон "Битви корпорацій"

11 червня 2018 13:31

260 днів, понад 2000 спортсменів, 24 команди, близько 200 сотень медалей, 37 кубків, 10 видів спорту, 1 абсолютний чемпіон - все це III сезон кращого корпоративного турніру Харкова "Битви корпорацій".

З 23 вересня 2017 по 9 червня 2018 року 24 команди боролися у наймасштабнішому змаганні міста "Битві корпорацій".

9 червня по закінченню етапу "Пляжний волейбол" організатори підбили підсумки всього турніру.

На початку були нагороджені призери Весняного кубка турніру. Кубок за третє місце - дістався команді КП «Харківські теплові мережі», срібний кубок заслужено відправився хлопцям з заводу АТ "Турбоатом" і Весняний Кубок Чемпіонів був переданий в руки переможців - команди КП "Харківводоканал".

З великим задоволенням були вручені нагороди кращим спорстменов всього сезону. Ними стали - Олена Діденко з команди "Ciklum" і Олександр Сірко з КП "Харківводоканал".

Також команда "Ciklum" удостоїлася звання кращої IT-компанії "Битви корпорацій", так як крім дружного і веселого колективу, хлопці показали найвищі підсумкові результати, влаштувавшись на 7 місці загальній турнірній таблиці.

Традиційно організатори виділили шістку кращих команд, які крім заохочувальних призів отримали і знижкові сертифікати на участь в наступному сезоні.

Отже, 6-е місце завоювали дебютанти - команда "Whitebox", 5-ми стали хлопці з ДП "Харківське конструкторське бюро з машинобудування", трохи не дотягли до трійки спортсмени з КП "Харківські теплові мережі", а ще одні новачки – АТ "Турбоатом" стали третіми, другими - "ADIDAS"і абсолютними чемпіонами третій рік поспіль стала команда КП "Харківводоканал"!

Окремо хотілося б виділити цілу когорту команд IT-компаній Харкова, які своїм солідним представництвом в турнірі (а це цілих 7 команд - Ciklum, JustCoded, Softserve, Artjoker, G5, Promodo, ArtLemon) додали турніру яскравих фарб і емоцій.

Талановиті і організовані команди Freshline, Владар, Атлант, ФЕД, Ветсинтез, Бісквіт-Шоколад, Novo Abrasive, Альфа-Банк і Credit Agricole також гідні самих утішних слів подяки і похвали за чудовий спортивний сезон.

І, звичайно, негласним титулом команди глядацьких симпатій від організаторів удостоїлася команда "АЛЛО", яка перша з усіх учасників "Битви корпорацій" розширила географію турніру на сусідні області, залучаючи до участі в змаганнях хлопців з Дніпра, Полтави та інших міст.

Ми вдячні всім командам, федераціям, арбітрам, уболівальникам, партнерам та спонсорам турніру!

IV сезон "Битви корпорацій" - не за горами!

Всі на Битву! 
Новини в тему

09 серпня 2018
Перші учасники нового сезону "Битви корпорацій"
25 червня 2018
"Битва корпорацій" 2018/2019
22 травня 2018
Adidas - переможець етапу Легка атлетика
26 березня 2018
«SoftServe» - переможець етапу з бадмінтону!
21 лютого 2018
ХКБМ – переможець етапу Дартс
18 грудня 2017
Битва корпорацій III. Осінній кубок завершено
28 листопада 2017
Битва корпорацій. Тріумф IT в настільному тенісі
24 листопада 2017
Битва корпорацій III. Настільний теніс.
07 листопада 2017
АЛЛО - переможець етапу "Стрітбол" Битви корпорацій

Triathlon "Iron Way 2018" стартует через:
днiчасимiнутисек Детальніше