Історична перемога. "Металіст 1925" вперше переграв "Чорноморець"

07 серпня 2021 10:00

Двічі поступаючись у рахунку, харків'яни таки здобули перемогу над "моряками".

Третій тур української Прем'єр-ліги стартував із протистояння двох новачків дивізіону - харківського "Металіста 1925" та одеського "Чорноморця".

Початок поєдинку пройшов за позиційними атаками господарів поля, які практично відразу зуміли створити гольовий момент для Голодюка. Але, на жаль для харків'ян, Кадірі підстрахував голкіпера своєчасним підкатом.

А на 17-й хвилині пощастило гостям - Владислав Бугай відправив м'яча у сітку чужих воріт - 0:1.

"Металіст 1925" володів ініціативою, навіть незважаючи на пропущений м'яч. Тому для голу у відповідь господарям вистачило всього п'ять хвилин - забив Батюшин - 1:1.

Під завісу першого тайму, на 43 хвилині, несподівано для харків'ян, Бугай оформив дубль - 1:2.

Після перерви одесити досить різко додали у швидкості. "Металісту 1925" довелося примусово включатися до боротьби. І команді Кривенцова таки вдалося повністю перевернути ситуацію на футбольному полі ціною невеликих зусиль - Фабіньо став автором двох повноцінних гольових передач - Голодюкові, який зрівняв рахунк, і Дубку, який вже другий тур поспіль розписується у воротах своєї команди - 3:2.

У наступному турі "Металіст 1925" зіграє у гостях проти донецького "Шахтаря".