Ірина Попова здобула «срібло» Кубка світу

19 червня 2019 11:26

15 червня в італійській Вольтерре відбувся третій етап Кубка світу з велоспорту маунтінбайк у перегонах «елімінатор», на якому друге місце посіла харківська спортсменка.

У фіналі змагань випередити підопічну Заслуженого тренера України Романа Коробова змогла лише італійка Гая Тормена. Третє місце посіла француженка Лаура Везьі.

Окрім срібної медалі,  Ірина Попова заробила 40 рейтингових очок. Зараз у загальному заліку Кубка світу за підсумками трьох етапів вона посідає друге місце, маючи в активі 77 очок. На першому місце розташувалася Гая Тормена (120 очок). Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.