Ірина Попова посіла третє місце на велоперегонах у Сербії

05 червня 2019 15:48
2 червня в місті Нові-Сад відбувся Міжнародний рейтинговий турнір І категорії з велоспорту маунтінбайк Petrovaradin Fotress, бронзову медаль на якому здобула харків’янка.

В олімпійському крос-кантрі підопічна Заслуженого тренера України Романа Коробова подолала дистанцію за 1 годину 9 хвилин 41 секунду та випередила в боротьбі за «бронзу» сербку Теодору Савич-Повович на 59 секунд.

Виграла перегони з результатом 1:04:53 інша сербська спортсменка Йована Чорногорець. Друге місце посіла росіянка Ірина Калентьєва (1:06:23).

Крім медалі, Ірина Попова заробила 30 рейтингових очок.

На цьому ж турнірі в змаганнях серед чоловіків у кроці від п'єдесталу пошани зупинився харків'янин Олександр Коняєв, який посів четверте місце. У боротьбі за бронзову медаль він поступився Дмитру Титаренку з Вінниці. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.