Ірина Попова – бронзова призерка етапу Кубка світу з маунтінбайку

24 вересня 2019 16:08

20 та 21 вересня в австрійському Граці відбувся остаточний 6-й етап Кубка світу з велоспорту «маунтінбайк» у перегонах «елімінатор», третє місце на якому посіла харків’янка.

У кваліфікації Ірина показала другий час, потім виграла півфінальний раунд, а у фінальному заїзді стала третьою та одержала бронзову медаль. Переможниці Еллі Холмегард зі Швеції та срібній призерці - італійці Гайє Тормене харків’янка поступилася на фініші менш, ніж пів секунди.

У загальному заліку Кубка світу в перегонах «елімінатор» за підсумками шести етапів підопічна Заслуженого тренера України Романа Коробова посіла четверте місце.

Також у рамках австрійського етапу Кубка світу відбулись рейтингові перегони з велосипедного шорт-треку, де Ірина Попова показала кращий результат, здобувши золоту медаль.

Ще один харківський велосипедист Віктор Водолага посів на остаточному етапі Кубка світу в перегонах «елімінатор» шосте місце та 17-е - у загальному заліку.