Греко-римська боротьба. Супертяж Вишнивецький став чемпіоном України

27 cічня 2022 13:57

Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед спортсменів до 23 років відбувся у Запоріжжі відбувся. У доробку харківських борців 5 нагород.

Золоту медаль здобув для Харкова Михайло Вишнівецький, який боровся у вазі до 130 кг. У фіналі Михайло достроково на туше здолав киянина Есмера Гіясова.

Срібними призерами чемпіонату стали Євгеній Дубовик (вагова категорія до 72 кг) та Руслан Конєв (до 87 кг).

Бронзові медалі вибороли Владислава Дягілев (до 87 кг) і Руслан Абдієв (до 82 кг).

Такий виступ харківських спортсменів дозволив нашій команді посісти 3 місце у загальнокомандному заліку. Попереду лише збірна столиці та Київської області.

Загалом участь у змаганнях взяли 157 борців з 16 регіонів країни.