"Греко-римлянин" Кулик - чемпіон Гран-прі Німеччини

08 серпня 2022 11:06

Змагання відбулися у Дортмунді. Підопічні Володимира Шацьких завоювали 14 медалей.

Харківський спортсмен Андрій Кулик (вагова категорія 72 кг) здобув для України єдине "золото".

Срібними нагородами відзначилися: Максим Євтушенко (72 кг), Ленур Теміров (67 кг), Корюн Саградян (55 кг), Мадамін Мірзоєв (82 кг), Максим Лю (63 кг), Владислав Кузько (60 кг).

Бронзові медалі здобули: Віктор Петрик (60 кг), Олександр Грушин (63 кг), Сергій Омелін (97 кг), Євген Дубовик (72 кг), Володимир Яковлєв (82 кг), Артур Політаєв (77 кг), Ясаф Зейналов (77 кг).

У командному заліку збірна України з греко-римської боротьби опинилася на першому місці.

Відзначимо, що цей турнір був одним з етапів підготовки до ЧС-2022, який пройде 10-18 вересня в Белграді.

16 жовтня 2023
Харківʼяни позмагаються за нагороди чемпіонату світу з греко-римської боротьби U23
01 жовтня 2023
Пінчук і Погорєлов – срібні призери шостого етапу юніорського Гран-прі у польському Гданську
23 вересня 2023
Фільчаков – бронзовий призер ЧС із боротьби
22 вересня 2023
Харківʼяни змагатимуться за вихід до бронзових фіналів на ЧС із греко-римської боротьби