Гімназія № 47 - переможець Дзержинського району Шкільної баскетбольної ліги

28 cічня 2016 17:59

25 січня в Харківському ліцеї  149 відбувся фінальний день змагань Дзержинського району Харківської шкільної баскетбольної ліги (ХШБЛ), який включав в себе дві гри. У першому матчі за третє місце зустрілися команди 109 загальноосвітньої школи та 89 ліцею. Гравці обох команд досить обережно почали зустріч, а ініціативу з початку гри захопили школярі 89 ліцею. З самого початку гри і до останніх хвилин свою команду вперед вів її капітан Владислав Мельник. Однак, до середини матчу 109 школа зуміла переломити хід гри і вже до великої перерви завдяки старанням Ігоря Гончарова (капітан 109 школи) і Дмитра Чухно, зуміла вийти на 4 очки вперед. Друга половина гри пройшла на зустрічних курсах, а переможця визначила кінцівка матчу, в якій Влад Мельник буквально вирвав перемогу для свого колективу - 62:55 на користь 89 ліцею. На його рахунку 56 набраних очок! У складі суперників - школи № 109, в підсумку зайняла 4 місце, найрезультативнішим гравцем став Ігор Гончаров, який набрав 38 очок (з них - 6 триочкових!). Гра за третє місце пройшла у дуже яскравій і цікавій для вболівальників боротьбі.

Фінальна гра не принесла несподіванок. Фаворити - гімназія № 47, впевнено взявши ініціативу у свої руки з самого початку гри, не дозволила суперникам - ліцею № 149, наблизитися близько в рахунку. У підсумку, 60:37 - перемога за гімназистами і вони представлятимуть Дзержинський район в міському етапі ХШБЛ, який відбудеться в березні.

Всі учасники фінального дня були нагороджені медалями Шкільної баскетбольної ліги, а призери та переможець - кубками та дипломами. До слова, хлопців прийшли привітати і нагородити представники міської влади та обласної федерації баскетболу.

Підсумки фінального дня:

• 1 місце - Харківська гімназія № 47
  • 2 місце - Харківський ліцей № 149
  • 3 місце - Харківський ліцей № 89
  • 4 місце - Харківська загальноосвітня школа № 109

Нагадаємо, що Харківська шкільна баскетбольна ліга створена в рамках розвитку видів спорту на рівні загальноосвітніх навчальних закладів, шляхом поетапного переходу на шкільні ліги. Шкільна баскетбольна ліга проходить в період з листопада 2015 року по березень 2016 року в 3 етапи. Перший етап - шкільні змагання, де сформувалися збірні шкіл. Другий етап - районні змагання. Третій етап - фінальні міські змагання, в ході якого буде визначений чемпіон Ліги.