Геннадій Кернес відкрив Урбан-парк

18 липня 2019 12:32
Під майданчики для вуличних видів спорту розчищена покинута частина Молодіжного парку в Київському районі.
17 липня Харківський міський голова Геннадій Кернес відкрив Урбан-парк - комплекс майданчиків, обладнаних для вуличних видів спорту (стрітбол, футбол, пейнтбол), а також місце для тренувань скейтерів. Стіни стадіону віддані в розпорядження вуличних художників і граффитистів.
 
«Ми обіцяли зробити в Харкові точку збору для урбан-спортсменів і виконали свою обіцянку. Фахівці кажуть, що це найкращий на сьогодні в країні плацдарм для скейтерів, ролерів та велосипедного фрістайлу. Плюс вуличний баскетбол та професійне футбольне поле. Все зроблено за стандартами, безпечно. Ви - хлопці такі, екстремальні, ризикові, і ви - крута частина міської культури. Я особисто і Харківська міська рада, Молодіжна рада системно підтримуємо всі здорові ініціативи, ми зустрічалися не раз, домовлялися, і ось результат», - сказав Геннадій Кернес, спілкуючись зі спортсменами.
 
За його словами, це перша черга реконструкції Молодіжного парку. До Дня міста відкриється ретро-зона і амфітеатр біля спорткомплексу ХПІ, а протягом року планується провести реконструкцію всіх зон відпочинку і повністю відкрити парк. Восени, в сезон садіння, «Харківзеленбуд» висадить в парку кілька сотень нових дерев - дуби, туї, клени, кущі ялівцю і плюща. У всьому парку буде відновлено освітлення, дорожнє покриття, обладнані дитячі майданчики.
 
«До кінця 2019 року - початку 2020-го Молодіжний парк стане такий, яким його хочуть бачити і люблять харків'яни - ось такий план. Ще раз вітаю з відкриттям, хочу подякувати всім, хто брав участь у реконструкції, радив і втілював. Дуже здорово, що ми встигли це в розпал сезону, але, думаю, рух тут буде цілий рік», - зазначив міський голова.

Теги: спорт,


Новини в тему

22 лютого 2020
Катерина Шакалова перемогла на чемпіонаті Європи з грепплінгу
19 лютого 2020
У Харкові пройде чемпіонат України з історичного фехтування
11 cічня 2020
Харківський альпініст встановив рекорд на найвищому у світі вулкані
09 cічня 2020
Юні харків’яни відправилися на III зимові Юнацькі Олімпійські ігри
09 грудня 2019
У Київському районі пройшли змагання з кульової стрільби
06 грудня 2019
Харківські чирлідери здобули перемогу на чемпіонаті України
21 листопада 2019
У Київському районі пройшла сімейна естафета
19 листопада 2019
Завтра на Олексіївці відкриється міський центр єдиноборств
18 листопада 2019
Марія Жигалова перемогла на чемпіонаті світу з гирьового спорту
05 листопада 2019
У Харкові пройде фестиваль технічних видів спорту

ІX Гала-зузстріч «KHARKIV SPORT CITY» :
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи