Геннадій Кернес відкрив два нових шкільних стадіони

06 вересня 2019 10:44
Харківський міський голова Геннадій Кернес 5 вересня, взяв участь у відкритті стадіонів у школах №108 і 59.
 
У рамках підготовки до нового навчального року в школі №108 на вул. Холодногірській, 67 замінили покрівлю, відремонтували фасад, встановили близько 60 нових вікон, обладнали лінгафонний кабінет, на території установи замінили асфальт. Біля школи побудували новий стадіон з баскетбольним і волейбольним майданчиками, тренажерами, тенісними столами, футбольним полем зі штучним покриттям і біговою доріжкою.
 
Геннадій Кернес зазначив, що в Харкові продовжать підтримувати спортсменів і розвивати спорт - реконструювати стадіони, встановлювати нові майданчики у різних районах міста.
 
«Ми відкриваємо нові стадіони не тільки в центрі. Після канікул ви прийшли у відремонтовану школу. Тепер батьки можуть бути спокійні, що їхні діти зайняті спортом, грають на сучасних майданчиках, цікаво і з користю проводять час. Також тут можуть тренуватися і жителі мікрорайону. Я хочу побажати всім, особливо дітям, пишатися своїм містом і місцем, де живете. Успіхів - школярам, радості - батькам і вчителям. Удачі! Давайте будемо берегти те, що створено», - сказав міський голова.
 
Зазначимо, що учні школи №108 мають спортивні досягнення: у минулому навчальному році вони посіли треті місця на Всеукраїнському турнірі з тхеквондо та чемпіонаті України з шорт-треку.
 
Також сьогодні новий стадіон відкрили в школі №59 у пров. Чаплигінському, 12. За останні два роки в установі відремонтували покрівлю, завершили заміну вікон, відремонтували фасад, встановили 16 камер відеоспостереження, покращили освітлення території, замінили огорожу, придбали нові меблі для їдальні.
 
Геннадій Кернес зазначив, що мета міської влади - створити комфортні умови для навчання і розвитку дітей.
 
«Будьте здоровими і щасливими людьми. Хай перед вами відкриваються нові дороги і можливості. Багато що залежить від вчителів, які розкривають ваші здібності. Але і ви відгукуйтеся на завдання, які вони перед вами ставлять, ставайте дорослішими і мудрішими. Сьогодні на відкритті стадіону ви показали клас! У вас є можливість для розвитку. А тих, хто буде вам заважати, думаю, ви по-спортивному обведе і переможете. Успіхів, удачі, здоров'я та щастя вам, вашим батькам і вчителям», - зазначив на відкритті стадіону міський голова.
 
Як повідомив директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров, за п'ять років дії міської програми вдалося оновити близько 60% шкільних стадіонів. Цього року відкрили 11, ще 11 - планується. За його словами, в деяких школах роботи виконають частково, наприклад, побудують баскетбольний або волейбольний майданчики, але всі вони будуть повністю здані наступного року.
 
«Оновлення стадіонів впливає на розвиток спорту в місті. Ми порахували, що торік 22 тисячі дітей взяли участь у шкільних спортивних лігах, які, в тому числі, проходять на нових стадіонах. Ця динаміка, напевно, найбільша в Україні, і ми хочемо, щоб нашим досвідом скористалася вся країна», - сказав Олексій Чубаров.
 
Нагадаємо, що на святах першого дзвоника також нові стадіони відкрили у школах №62, 35, 115 і 127.Новини в тему

12 вересня 2021
У Харкові відбувся Фестиваль спорту
11 вересня 2021
Сьогодні - День фізкультури і спорту України
23 червня 2021
Зеленський підписав закон про меценатів у спорті
23 червня 2021
Харків'яни будуть займатися спортом з "віртуальними тренерами"
22 травня 2021
У Харкові побудують нові спортивні об'єкти
22 травня 2021
У Харкові з'явиться Алея олімпійських чемпіонів
02 лютого 2021
Кожен учасник “Харківських спортивних шкільних ліг” отримає власний логотип
28 грудня 2020
Приєднуйся до спортивної громадськості Харкова!
05 листопада 2020
В Кабміні розказали, як залучатимуть українців до спорту
21 жовтня 2020
Харківська міськрада співпрацюватиме зі спортивними профспілками

ІX Гала-зузстріч «KHARKIV SPORT CITY» :
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи