FreshLine - переможець етапу Битви корпорацій з міні-футбол

18 жовтня 2016 09:04

Другий етап другого сезону "Битви корпорацій", навіть незважаючи на примхи погоди, все-таки відбувся.

20 команд протягом двох ігрових днів з вимушеним тижневим перервою визначали кращого в найпопулярнішому виді спорту в світі.

Згідно щадному регламенту, в раунд плей-офф виходили 16 компаній, таким чином лише 4 команди залишилися за бортом фінальних матчів.

Безпосередньо поєдинки плей-офф, як і прийнято ігор навиліт, проходили напружено, а в деяких матчах навіть нервово.

Так, команда Adidas, яка на стадії чвертьфіналу зійшлася у двобої з одним із фаворитів турніру Freshline, навіть примудрилася отримати дві червоні картки в одній грі. Проте, хлопцям треба віддати належне: в меншості вони зуміли забити гол і вийти вперед, але лише лічених секунд їм не вистачило до перемоги - Freshline зрівняв рахунок і виграв матч за пенальті. Цей поєдинок по праву заслужив звання "Кращого матчу турніру"!

Фінальні секунди ще двічі рятували команду Freshline. У півфіналі після удару Владислава Багликова за дві секунди до фінального свистка вони з рахунком 4: 3 обіграли потужний Водоканал. А вже в золотому матчі знову постріл все того ж Багликова і підступний рикошет від гравця ХТС за двадцять секунд до кінця перевів гру в серію післяматчевих пенальті, де знову фортуна була на боці мережі сендвіч-барів.

Тріумфатори минулого турніру ХТС, показавши тактично ідеальну гру в міні-футбол, стоїчно сприйняли свої срібні медалі. Бронзу на цей раз завоювали ще одні комунальники - Водоканал. Четвертими стала команда Zotti.

Також були визначені і кращі футболісти в номінаціях:
- Кращим воротарем став Олексій Вишня (ХТС)
- Кращим бомбардиром - Володимир Ермілін (11 голів) (Водоканал)
- Кращим гравцем - Владислав Баглик (Freshline)

Всупереч погодних умов організатори Битви корпорацій дякують всім учасникам міні-футбольного етапу за красивий футбол і справжній дух суперництва і чекають всіх на волейболі 5-6 листопада!

Нагадаємо, що 2-й сезон Битви корпорацій складається з десяти етапів, а саме: міні-гольф, міні-футбол, волейбол, настільний теніс, боулінг, бадмінтон, більярд (чоловіки) + дартс (дівчата), стрітбол, легкоатлетичне багатоборство та пейнтбол.