Дзюдоїсти Харківщини вибороли медалі чемпіонату України

10 жовтня 2017 15:36

У Сумах відбувся чемпіонат України з дзюдо. Участь у змаганнях взяли близько 400 спортсменів з 23 регіонів України. Потужним складом виступили на чемпіонаті харківські дзюдоїсти та здобули 1 золоту, 2 срібні і 2 бронзові нагороди.

Чемпіоном України у вазі до 81кг став Сергій Крівчач. У фіналі харків’янин здолав суперника із Запорізької області Богдана Зуська. У цій же ваговій категорії бронзовим призером став ще один харківський спортсмен Артем Харченко, який у півфіналі поступився майбутньому срібному призеру.

У ваговій категорії до 66кг срібним призером чемпіонату став харків’янин Роберт Гасанагаєв. Він успішно дійшов до фіналу, але в двобої за «золото» поступився супернику з Дніпропетровської області Геворгу Хачатряну.

Ще одну срібну медаль виборола Катерина Чертил. У вазі до 52кг серед жінок вона успішно провела три поєдинки, але у фіналі поступилася суперниці з Дніпропетровської області Людмилі Плієвій.

Бронзову медаль харківські дзюдоїсти здобули також у командному турнірі. Роберт Гасанагаєв, Данило Білостоцький, Артем Харченко, Артем Гуляєв, Олександр Міндила і Владислав Березка здолали в «бронзовому фіналі» третю команду Дніпропетровської області. Перемогу в командному турнірі одержала перша команда Дніпропетровської області, яка у фіналі здолала своїх земляків з другої команди.

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла третє місце.

За підсумками чемпіонату буде сформовано склад національної збірної України для участі в міжнародних стартах на 2018 рік.