Дві "бронзи" міжнародних турнірів за тиждень. Як вливається у змагальний графік Богдан Бондаренко

09 вересня 2021 10:21

Харківський стрибун підкорив найвищу позначку у сезоні.

Український стрибун у висоту Богдан Бондаренко відкрив міжнародний сезон наприкінці серпня змаганнями срібної серії Континентального туру Всесвітньої легкої атлетики у Роверето. Востаннє на турнірах за кордоном він виступав ще у червні 2019 року, коли став бронзовим призером Європейських ігор. З того часу Бондаренко лікував травми й відновлювався після них.

У 2021-му до Італії 32-річний Богдан виступав тричі. Всі ці змагання відбувалися впродовж тижня у червні – на чемпіонаті України в Луцьку та турнірах у Бердичеві й Києві.

В Роверето Бондаренко подолав висоту 2.22 м і став з цим результатом третім. 2.25 цього вечора підкорилися лише двом атлетам – олімпійському чемпіону італійцю Марко Тамбері, забезпечивши йому друге місце, й американцю Шелбі МакІвену, який, в результаті, переміг зі стрибком на 2.28 м.

Вже за тиждень у Польщі на етапі Золотого континентального туру Богдан Бондаренко додав ще два сантиметри до попереднього результату і зі стрибком на 2.24 м поділив третє місце з американцем Деррілом Салліваном і поляком Норбертом Кобєльскі. Після двох невдалих спроб на 2.27 м, від третьої Бондаренко відмовився. Переміг італієць Джанмарко Тамбері (2.30 м).