Дотиснули. "Харківські Соколи" на останніх хвилинах вирвали перемогу у "Будівельника"

29 жовтня 2021 08:16

Для команди Валерія Плеханова ця перемога стала вже шостою поспіль. Вона дозволила харків'янам піднятися на друге місце у турнірній таблиці.

"Харківські Соколи" здобули перемогу над "Будівельником" у домашньому матчі Суперліги - 105:99.

Стартові хвилини були за гостями, які оформили різницю у 5 очок та тримали її майже протягом усієї чверті.

Одразу на старті другого періоду господарі зрівняли рахунок. Далі почалися класичні гойдалки. Плюс-мінус рівна гра тривала і у третьому періоді, який все ж таки завершився з невеликою перевагою "Соколів" - 76:69.

В останній чверті "Будівельник" знову кілька разів підбирався у рахунку до господарів, але потім щоразу відпускав суперника у відрив. За дві хвилини до кінця рахунок був 90:89 на користь харків'ян, після чого два триочкові та перехоплення збільшили перевагу "Соколів" до 8 очок - 105:99 (19:21, 35:24, 22:24, 29:30).