Українська хокейна ліга. Регулярний чемпіонат:

2:4 - Шахов (Овчинников, Забулонов) - 38:15.
2:5 - Чердак (Лісін) - 46:32.
2:6 - Максименко (Семененко) - 49:51.
2:7 - Максименко (Олійник, Чердак) - 51:33.
Воротарі: Кожевников (Гордюшин - 20:00) - Гурко.

Харківське «Динамо» на своєму льоду розібралися з «Вовками». За обопільною згодою суперників номінально домашній матч броварський команди був зіграний в Харкові.

Відзначимо, що команди зіграли другий очний поєдинок за два дні - перший також завершився перемогою «Динамо». Незважаючи на це, наставник «динамівців» Олександр Сеуканд напередодні залишився незадоволений діями своїх підопічних.

Гравцям харківської команди треба було шість хвилин, щоб відкрити рахунок - в воротах Артема Кожевникова розписався Ігор Худяков. Уже через три з половиною хвилини Вадим Куликов закинув свою першу шайбу в сезоні і подвоїв рахунок в поєдинку. Під кінець першого періоду підопічні Олександра Сеуканда змогли ще раз відзначитися у воротах суперника - на цей раз забив Дмитро Халін.

На екваторі поєдинку Дмитро Халін оформив дубль, зробивши рахунок 0: 4. Але «Вовки» не залишили ворота Владислава Гурко «сухими»: спочатку під кінець другого періоду воротаря харків'ян вдалося переграти Олексію Черемнова, а через 45 секунд Михайло Шахов скоротив відставання броварчан в рахунку до двох голів.

Заключний період команди розпочали з ряду вилучень, але чисельною перевагою ніхто скористатися не зумів. Зате активізувалися гравці «Динамо»: спочатку на 47-й хвилині шайбу закинув кращий бомбардир чемпіонату УХЛ Володимир Чердак, а потім на екваторі двадцятихвилинки дублем відзначився ще й Руслан Максименко.

08 вересня 2023
Харківські дзюдоїсти виграли чемпіонат ФСТ "Динамо"