Динамо в Дружківці поступилося Донбасу

04 cічня 2019 09:24

3-го січня, відбувся поєдинок 27-го туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги - Паріматч, в якому зустрічалися ХК "Донбас" і МХК "Динамо".

Матч почався з небезпечних атак біля воріт "Динамо", що логічним чином вилилося в пропущену шайбу. Відповісти на це "біло-сині" зуміли аж у середині другої двадцятихвилинки. Юний нападаючий Сергій Пойманов зумів відзначитися своєю першою шайбою в УХЛ.

"Донбас" тут же зумів знову вийти вперед зусиллями Сергія Кузьмика, але через хвилину Артем Кобиков відновив рівновагу в рахунку. На жаль, до кінця періоду харківська команда не зуміла зберегти рівний рахунок у матчі, Артем Пуголовкін втретє вивів "Донбас" вперед.

У завершальній третині матчу донецький клуб ще двічі зумів відзначитися і довів гру до впевненої перемоги.

ХК "Донбас" - МХК "Динамо" 5:2 (1:0, 2:2, 2:0)
Шайби: 1:0 Коренчук (Мазур), 3:50, 1:1 Пойманов (Колядинський, Піддубний), 33:14, 2:1 Кузьмик, 36:34, 2:2 Кобиков (Піддубний), 37:51, 3:2 Пуголовкін (Григор'єв), 38:15, 4:2 Костиков (Григор'єв), 44:04, 5:2 Лялька, 36:03.

У наступному турі МХК "Динамо" відправиться в гості до "Крижаним Вовкам".

08 вересня 2023
Харківські дзюдоїсти виграли чемпіонат ФСТ "Динамо"