Динамо Харків розгромило Броварських Волков

11 вересня 2017 10:38

У першому турі УХЛ Динамо Харків на своєму льоду не залишило шансів Броварським Вовкам.

Протягом двох перших періодів Динамо відправило в сітку воріт гостей шість шайб, пропустивши всього лише раз. Третій період перетворився на формальність і харків'яни спокійно довели поєдинок до перемоги - 8: 1. Героєм матчу став нападник Динамо Володимир Чердак, який закинув шайбу і набрав 4 очки за системою гол + пас.

У наступному турі Вовки зіграють вдома з Донбасом, а Динамо прийме на своєму льоду Галицьких Львів.

Відзначимо, що з нового сезону УХЛ перетворилася в юніорському-молодіжну лігу, де виступають гравці не старше 1993 року народження, а кістяк команд складають юніори 1998 року народження і молодше.

МХК Динамо - Броварські Вовки 8:1 (2:0, 4:1, 2:0)

Шайби: 4:29 Олійник (Чердак) - 1: 0; 6:05 Сиротенко - 2: 0; 24:20 Чердак (Олійник, Бабчук - більш.) - 3: 0; 24:49 Швоев (Олійник) - 4: 0; 31:33 Колядинський (Виноград) - 5: 0; 34:05 Халін (Сиротенко) - 6: 0; 37:28 Черниченко - 6: 1; 44:37 Піддубний (Чердак) - 7: 1; 47:45 Максименко (Чердак, Олійник) - 8: 1

28 вересня 2020
На Салтівському льоду визначився новий володар Кубка харківського міського голови (UHL)
10 червня 2020
Харків’янки не прийняли в подарунок титул віце-чемпіонок
22 грудня 2019
МХК «Динамо» здобув першу перемогу в сезоні, мінімально обігравши «Крижаних Вовків»
21 грудня 2019
Харківські «Пантери» змагалися на льоду з «Королевами Дніпра»