«Динамо» дотиснуло «Галицьких Левів» і виграло чвертьфінал з різницею в один гол

Воротарі: В'язовов - Гурко.

Як і очікувалося, в повторному матчі чвертьфінального протистояння «Галицьких Левів» і «Динамо» інтрига жила до останнього. У підсумку, харків'яни змогли пробитися в півфінал плей-офф завдяки перевазі за сумою двох зустрічей, яке обчислюється тільки одним голом.

У Новояворівську «Динамо» повело під завісу першого періоду завдяки реалізованому Богданом Піддубним більшості - 0:1.

«Галицькі Леви» зусиллями Євгена Абаджян відігралися на старті другого періоду - 1:1. Втім кінцівка ігрового відрізка підопічним Михайла Чіканцева знову не вдалася. Володимир Чердак і Олексій Сиротенко закинули по шайбі і довели перевагу «Динамо» до двох голів - 1:3.

Як і в домашньому поєдинку, харків'яни втратили фору в дві шайби і дозволили новояворовцам відігратися. Данило Алексійчук скоротив відставання в рахунку ще на останніх секундах другого періоду, а ближче до середини третього Михайло Чіканцев зробив рахунок нічийним - 3:3.

Долю протистояння і путівки в півфінал вирішив «динамівець» Микита Олійник. За чотири хвилини і дев'ять секунд до кінця третього періоду він встановив остаточний рахунок - 3:4.

«Динамо» виграло чвертьфінальну серію із загальним результатом 6:5 за підсумками двох матчів і тепер зіграє в півфіналі з донецьким «Донбасом».

08 вересня 2023
Харківські дзюдоїсти виграли чемпіонат ФСТ "Динамо"