"Динамо" вдома програло "Кременчуку"

28 вересня 2017 09:28

У матчі 6-го туру чемпіонату України з хокею, харківське «Динамо» вдома приймало ХК «Кременчук».

Гості розглядалися фаворитами матчу, і їм вдалося виграти перший період завдяки точному кидку Чернишенко. Однак у другому періоді «динамівці» змогли перевернути хід зустрічі. Олійник рахунок зрівняв, а Сиротенко зміг вивести свою команду вперед, коли та залишилася в меншості.

Напружена боротьба в третьому періоді вела матч до першого в сезоні овертайму, але видалення Бабчука на 58-й хвилині гри зіграло злий жарт з господарями майданчика. У більшості Чернишенко зміг оформити дубль. Олександр Сеуканд спробував врятувати матч, знявши воротаря, але «Кременчук» зміг перехопити шайбу і відправити її вже в порожні ворота - 4:2.

УХЛ. Регулярний чемпіонат:
«Динамо» - «Кременчук» 2:4 (0:1, 2:1, 0:2)

28 вересня 2020
На Салтівському льоду визначився новий володар Кубка харківського міського голови (UHL)