Дефлімпіада - 2017. Золоте поповнення харків’ян

28 липня 2017 09:16

На Іграх, які проходять в турецькому Самсуні, Ганна Федосєєва завоювала золоту медаль у спортивному орієнтуванні.

Ганна показала кращий за суперниць результат на середній дистанції - 44:04.0. Росіянку Антоніну Найдьонову, яка посіла друге місце, українка випередила на 1 хвилину 27 секунд. Ще одна харківська спортсменка Тетяна Біда на цій дистанції посіла шосте місце (54:02.0).

У чоловічих змаганнях зі спортивного орієнтування на середній дистанції харків’янин Дмитро Плахотнік посів п’яте місце.

Медаль Ганни стала вже третім «золотом» харківських дефлімпійців на цих Іграх. Загалом на їх рахунку вже 3 золоті, 2 срібні та 6 бронзових нагород. Збірна України по закінченню семи змагальних днів виборола 14 золотих, 20 срібних та 26 бронзових медалей.