Четверта перемога поспіль. "Металіст" обіграв "Олімпік"

15 серпня 2021 10:26

Матч 4-го туру чемпіонату Першої ліги жовто-сині провели у Києві, де проводить свої домашні матчі донецький "Олімпік".

"Металіст" в першому таймі створював можливості і заслужено забив. Євген Банада почав атаку пасом на Жо, той зробив передачу на новачка із "Маріуполя" Сергія Горбунова, який між двох захисників "Олімпіка" знайшов Брайана Ріаскоса. Колумбієць пробив сильно - 0:1.

Далі був нереалізований пенальті від Балулі і вже у другому таймі два неточних удари головою від Жо, Ріаскос вдарив у поперечину.

Шанс зрівняти рахунок "Олімпік" отримав на 76-й хвилині. І Максим Прядун не підвів донецьких футболістів- 1:1.

"Олімпік" міг стати першою командою, яка відібрала б очки у "Металіста". Але арбітр призначив другий пенальті, який точно реалізував Ріаскос - 1:2.

Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста" Олександра Кучера:

"Важка вийшла гра для нас. Ми знали, що суперник агресивний, пресингує, накриває, б'ється. Розуміли, що буде непросто. Але все одно початок нам вдався, забили гол. Все було у наших руках, не реалізували 11- метровий.

У другому таймі заспокоїли гру, все проходило під нашу диктовку, але пропустили гол. Треба подивитися, не можу зараз сказати, що там сталося. Після цього, звичайно, реакція. Хлопці молодці, зреагували добре і добилися перемоги", - сказав наставник харків'ян.

Здобувши на старті сезону чотири перемоги, "Металіст" продовжує ділити лідерство з "Кривбасом". У команд не тільки однакова кількість очок, але і різниця м'ячів (11-3).

У середу, 18 серпня, підопічні Олександра Кучера стартують у розіграші Кубка України. У цей день жовто-сині зіграють в Маріуполі з "Ярудом" (початок о 17:00).

Наступний матч у чемпіонаті Першої ліги "Металіст" проведе вдома у неділю, 22 серпня, проти "Оболоні". Стартовий свисток арбітра запланований на 18:45.