Колишній футболіст «Металіста» виграв і підняв над головою кубок Туреччини

31 липня 2020 14:11

Один із лідерів харківського «Металіста» часів Мирона Маркевича — аргентинський півзахисник Хосе Соса — нині капітан турецького «Трабзонспора»

«Трабзонспор» добув трофей — Кубок Туреччини. Його, на правах капітана, підняв над головою саме Соса.

У фіналі розіграшу Кубка Туреччини «Трабзонспор» зустрічався з «Аланьяспором» і здобув перемогу — 2:0.

На 25-й хвилині Соса почав гольову атаку, яка призвела до першого голу. Соса з центру поля віддав геніальний пас на Александреа Серлота. Після чого Серлот видав гольову передачу на Абдулкадіра Омюр, й Омюр відкрив рахунок. На 10-й хвилині, компенсованій до основного часу матчу, Серлот результат подвоїв.

«Трабзонспор» завоював Кубок Туреччини вдев’яте у своїй історії.

13 жовтня 2020
Папа Гуйє повернувся до Харкова і став гравцем «Металу»
01 серпня 2020
Мирон Маркевич: «У Мірчі Луческу немає права на помилку»
30 липня 2020
Результативна передача колишнього футболіста «Металіста» подарувала перемогу «Портленду»