Понад 1000 км на велосипедах-тандемах – в Україні відбудеться унікальний велопробіг за участю незрячих та зрячих людей

27 липня 2018 12:34

З 5 по 24 серпня 2018 року учасники велопробігу «Бачу! Можу! Допоможу!» проїдуть понад 20 міст: з Харкова через Полтаву, Дніпро, Запоріжжя до Херсону. Організатори закликають долучатися усіх бажаючих: можна стати пілотом, штурманом або волонтером проекту.

 Велопробіг “Бачу! Можу! Допоможу!” – перша в Україні соціальна ініціатива, завдяки якій незрячі люди можуть повноцінно подорожувати країною на велосипедах, а також соціалізуватись – адже весь маршрут вони долають разом зі своїми зрячими напарниками.

 Долучитися до велопробігу може кожний: на власному велосипеді; стати пілотом тандему; штурманом, якщо ви маєте порушення зору; волонтером для допомоги під час мандрівки. Доєднатися до пробігу можна на будь-яку дистанцію та будь-яку кількість днів. Для цього потрібно заповнити анкету на сторінці велопробігу в фейсбуці: https://www.facebook.com/iseeua.

 Прес-конференція організаторів велопробігу у Харкові відбудеться 3-го серпня 2018 року о 15:00 в медіацентрі «Накипіло» за адресою: вул. Свободи 7/9.

 Познайомитися з учасниками велопробігу та спробувати кермувати тандемом, або із закритими очима на другому місці, відчути світ навколо по-іншому у Харкові можна буде 4-го серпня з 12:00 до 16:00 у Центральному парку культури та відпочинку ім. М. Горького.

 “Ми робимо велопробіг вже четвертий рік поспіль і за цей час кількість учасників збільшилася втричі, - говорить координаторка велопробігу Вікторія Лучка. Цього року велопробіг відбувається в пам’ять українця Миколи Пеха. Незрячий від нарождення Пех зумів досягти надзвичайних успіхів у самореалізації - отримав освіту у сфері міжнародних відносин як в Україні, так і в США, Канаді та Великобританії, працював та викладав, а також створював можливості для самореалізації як зрячих так і незрячих молодих людей по всій Україні”.    

 Велопробіг розпочнеться 5-го серпня о 10:00 із площі Свободи у Харкові. За увесь час його учасники подолають понад 1000 кілометрів і ще раз доведуть – великі зміни у світі починаються з маленьких подорожей.

 24-го серпня на фініші у Херсоні “Бачу! Можу! Допоможу!” встановить рекорд України як найбільший велопробіг за участі незрячих і зрячих людей на тандемах.

 Facebook-сторінка велопробігу: https://www.facebook.com/iseeua. Сайт: http://www.velo-tandem.org/?page_id=21&lang=uk

 Організатори: ГО «Інститут українських студій», ГО людей з інвалідністю Fight For Right. За підтримки Посольства США в Україні.


Теги:ІX Гала-зузстріч «KHARKIV SPORT CITY» :
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи