Боксери Харківської області впевнено перемогли на чемпіонаті України

21 листопада 2018 09:28
Участь у змаганнях взяли найсильніші спортсмени з усієї країни. Гідну конкуренцію їм склали харків'яни, які здобули 4 золоті, 1 срібну та 5 бронзових нагород.

З 13 по 18 листопада у Харкові в Палаці спорту «Локомотив» відбувся чемпіонат України з боксу серед чоловіків, на якому господарі рингу - збірна Харківщини - посіла перше загальнокомандне місце.

Так, у ваговій категорії до 60кг чемпіонський титул виборов харків’янин Юрій Шестак, який у фіналі одноголосим рішенням суддів здолав Станіслава Батія із Запорізької області. Чемпіонами України також стали харків’яни Микола Буценко (вагова категорія - до 56кг), який у фіналі 5:0 переміг Владислава Вєтошкіна з Хмельницької області, Ярослав Харциз (вагова категорія - до 64кг), який також одноголосим рішенням суддів здолав представника Херсонської області Олександра Меленюка.

У ваговій категорії до 91кг у фінал вийшли два харківських боксери Рамазан Муслімов та Сергій Горсков. Сильнішим виявився Рамазан Муслімов, який здолав свого опонента з рахунком 5:0 та став чемпіоном України. Сергій Горсков став срібним призером. У цій же ваговій категорії харків’янин Роберт Мартон посів третє місце.

Також бронзові медалі здобули: Анар Умудов (вагова категорія - до 49кг), Станіслав Поляничко (вагова категорія - до 56кг), Микита Якимчук (вагова категорія - до 75кг) та Максим Коц (вагова категорія - до 81кг).