Боксери Харківщини - переможці всеукраїнського турніру

27 грудня 2017 12:21

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

З 19 по 23 грудня в манежі харківської КДЮСШ «ХТЗ» відбувся ХХІ Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді пам’яті Заслуженого тренера України Бориса Андрєєва.

Участь у змаганнях взяли майже усі найсильніші боксери країни не старше 18 років, за виключенням членів молодіжної збірної України, які в цей час змагалися на міжнародному турнірі в Азербайджані. Усього Меморіал Андрєєва зібрав 85 спортсменів з 16 областей.

Потужно виступили на домашньому ринзі харківські боксери, завоювавши 3 золоті та 5 бронзових нагород.

У ваговій категорії до 49кг переможцем став Павло Коваленко. У фіналі харків’янин з рахунком 5:0 переміг Андрія Єфимовича з Київської області.

Харків’янин Данило Катьохін переміг у ваговій категорії до 52кг. У фінальному двобої він за одноголосим рішенням суддів здолав киянина Іллю Щучкіна.

Ще одну золоту медаль харківські боксери завоювали в ваговій категорії до 75кг. У фіналі Іван Сапун переміг суперника з Черкаської області Дмитра Майдакова.

У цій же ваговій категорії бронзовим призером став харків’янин Богдан Толмачов, який у півфіналі поступився майбутньому володарю срібної нагороди.

Також бронзовими призерами турніру стали харків’яни Кирило Тесленко (вагова категорія - до 69кг), Роман Васютін (вагова категорія - до 81кг), Віталій Сірик (вагова категорія - до 91кг) та Олександр Сумін (вагова категорія - понад 91кг).

Ці змагання за традицією стали заключними в календарі українського боксу.

У наступному році буде насичений календар як в українському, так і в міжнародному боксі. Один з найголовніших стартів відбудеться влітку в Аргентині – юнацькі Олімпійські ігри. У претендентах на здобуття ліцензій є і харківські боксери.