Богдан Толмачов - бронзовий призер ЧЄ з боксу

23 червня 2021 12:04

Чемпіонат Європи серед молоді до 22 років пройшов в італійському місті Розетта Дель Абруццо. Єдиний харків'янин в складі збірної України - Богдан Толмачов - зумів здобути нагороду турніру.

Богдан Толмачов виступав у ваговій категорії до 75 кг. На шляху до "бронзи" харків'янин здолав спочатку спортсмена зі Словаччини, потім із Азербайджану. У півфінальному поєдинку, поступився представнику Німеччини і зайняв почесне 3-е місце.

Нагадаємо, Толмачов - дворазовий чемпіон України серед молоді, дворазовий чемпіон України до 22 років, призер чемпіонату Європи серед молоді 2018 року і фіналіст чемпіонату Європи серед молоді 2019 року. Тренується під керівництвом заслуженого тренера України, призера Олімпійських ігор, Сергія Данильченка.

27 березня 2024
Ражба – бронзовий призер міжнародного турніру з боксу у Литві
18 березня 2024
02 березня 2024
У Харкові нагородили переможців та призерів товариського турніру з боксу, який відбувся у Польщі