Битва корпорацій III. Осінній кубок завершено

18 грудня 2017 16:16

Екватор "Битви корпорацій" за традицією був запланований на середину січня і традиційно етапом, який повинен був визначити осіннього чемпіона став боулінг.

Всім знайомі 23 компанії зустрілися у розважальному комплексі "Місто", де на 10 доріжках повинні були визначити найсильнішого. Турнір проходив в три етапи: кваліфікація, півфінал і фінал.

Після першого кваліфікаційного раунду були відсіяні лише три команди: Credit Agricole, ХКБМ і Sport Team.

Відбір у півфіналі вже був більш жорстким, відразу 12 команд не пройшли до фінального раунду. Ciklum, NovoAbrasive, ФЕД, ArtJoker, Бісквіт-Шоколад, Алло, FreshLine, SoftServe, ХТМ, JustCoded, Альфа-Банк, G5 і Whitebox згідно своїх результатів розподілили місця з 9 по 20.

Вісімка кращих в особі Владар, Водоканалу, Атланта, Турбоатома, Adidas, Art lemon, Promodo і Whitebox у фінальній грі влаштували справжнє свято боулінгу. П'ять команд "настріляли" по 550 очок і більше, а хлопці з "Владар" здивували своїм результатом в 641 очко, що закономірно і гарантувало компанії перше місце на етапі другий рік поспіль!

Також організатори, відзначили і кращі індивідуальні досягнення спортсменів. Так, кращий результат у чоловіків (236 очок) показав Станіслав Старостенко з Альфа-банку, а кращими у жінок стали відразу дві спортсменки Оксана Галушко з компанії Adidas і Юлія Арчакова з Владар - по 159 очок.

Крім вручення нагород за боулінг також були підведені і проміжні підсумки змагань. Осіннім чемпіоном за підсумками п'яти етапів турніру був визнаний Водоканал, зовсім небагато до чемпіонства не дотягнув Adidas - друге місце і третіми стала команда Атлант, яка лише за додатковими показниками обійшла Владар.

Після першої половини турніру "Битва корпорацій" бере паузу на два місяці. I етап Весняного кубка запланований на 17 лютого. Учасникам турніру належить спробувати свої сили у дартсі.
Новини в тему

26 листопада 2018
Ciklum - переможець етапу з настільного тенісу
05 листопада 2018
Adidas - переможець етапу стрітбол
16 жовтня 2018
ФЕД - переможець етапу міні-футбол "Битви корпорацій"!
24 вересня 2018
Альфа-Банк - переможець етапу "Спортивний покер"!
21 вересня 2018
Завершує наше представлення компаній п'ятірка новачків «Битви корпорацій». І вона гідна вашої уваги.
20 вересня 2018
Представлення учасників IV сезону "Битви корпорацій". Продовження
18 вересня 2018
На вихідних стартує IV сезон "Битви корпорацій"
18 вересня 2018
Учасники IT-сектора «Битви корпорацій»
14 вересня 2018
Учасники IV сезону "Битва корпорацій". Продовження
12 вересня 2018
Учасники IV сезону «Битви корпорацій»

Kharkiv Half Marathon 2019 стартует через:
днiчасимiнутисек Детальніше