Битва корпорацій III. Осінній кубок завершено

18 грудня 2017 16:16

Екватор "Битви корпорацій" за традицією був запланований на середину січня і традиційно етапом, який повинен був визначити осіннього чемпіона став боулінг.

Всім знайомі 23 компанії зустрілися у розважальному комплексі "Місто", де на 10 доріжках повинні були визначити найсильнішого. Турнір проходив в три етапи: кваліфікація, півфінал і фінал.

Після першого кваліфікаційного раунду були відсіяні лише три команди: Credit Agricole, ХКБМ і Sport Team.

Відбір у півфіналі вже був більш жорстким, відразу 12 команд не пройшли до фінального раунду. Ciklum, NovoAbrasive, ФЕД, ArtJoker, Бісквіт-Шоколад, Алло, FreshLine, SoftServe, ХТМ, JustCoded, Альфа-Банк, G5 і Whitebox згідно своїх результатів розподілили місця з 9 по 20.

Вісімка кращих в особі Владар, Водоканалу, Атланта, Турбоатома, Adidas, Art lemon, Promodo і Whitebox у фінальній грі влаштували справжнє свято боулінгу. П'ять команд "настріляли" по 550 очок і більше, а хлопці з "Владар" здивували своїм результатом в 641 очко, що закономірно і гарантувало компанії перше місце на етапі другий рік поспіль!

Також організатори, відзначили і кращі індивідуальні досягнення спортсменів. Так, кращий результат у чоловіків (236 очок) показав Станіслав Старостенко з Альфа-банку, а кращими у жінок стали відразу дві спортсменки Оксана Галушко з компанії Adidas і Юлія Арчакова з Владар - по 159 очок.

Крім вручення нагород за боулінг також були підведені і проміжні підсумки змагань. Осіннім чемпіоном за підсумками п'яти етапів турніру був визнаний Водоканал, зовсім небагато до чемпіонства не дотягнув Adidas - друге місце і третіми стала команда Атлант, яка лише за додатковими показниками обійшла Владар.

Після першої половини турніру "Битва корпорацій" бере паузу на два місяці. I етап Весняного кубка запланований на 17 лютого. Учасникам турніру належить спробувати свої сили у дартсі.
Новини в тему

16 жовтня 2018
ФЕД - переможець етапу міні-футбол "Битви корпорацій"!
24 вересня 2018
Альфа-Банк - переможець етапу "Спортивний покер"!
21 вересня 2018
Завершує наше представлення компаній п'ятірка новачків «Битви корпорацій». І вона гідна вашої уваги.
20 вересня 2018
Представлення учасників IV сезону "Битви корпорацій". Продовження
18 вересня 2018
На вихідних стартує IV сезон "Битви корпорацій"
18 вересня 2018
Учасники IT-сектора «Битви корпорацій»
14 вересня 2018
Учасники IV сезону "Битва корпорацій". Продовження
12 вересня 2018
Учасники IV сезону «Битви корпорацій»
05 вересня 2018
22 вересня стартує новий сезон "Битви корпорацій"
09 серпня 2018
Перші учасники нового сезону "Битви корпорацій"

Легкоатлетичний пробіг «Kharkiv Airport Run 2018» стартует через:
днiчасимiнутисек Детальніше