Битва корпорацій II. Осінній кубок завершено

20 грудня 2016 11:50

5 етапів, 20 команд і більше 500 учасників. Це всього лише обрані цифри, якими можна охарактеризувати Осінній кубок "Битви корпорацій" сезону 2016/2017.

З вересня по грудень 20 компаній пройшли 5 етапів змагань: гольф, міні-футбол, волейбол, настільний теніс та боулінг. І, варто зазначити, кожен з етапів був по-своєму незабутнім. Гольф запам'ятався важкою погодою і несподіваним тріумфом "айтішників", міні-футбол - потопом на полях і перенесенням ігор на цілий тиждень, волейбол - боротьбою дебютантів з ветеранами турніру, настільний теніс - фантастичним рівнем практично кожного зі спортсменів, боулінг - дружньою атмосферою і передчуттям новорічних свят.

Самих приємних слів гідні новачки "Битви корпорацій". В першу чергу, команда "Zotti". Дуже дружна команда, коником якої, здавалося був футбол, почала завойовувати високі місця відразу ж з гольфу. Потім і міні-футбол, і волейбол, і навіть боулінг показав, що "Zotti" - компанія з великим спортивним майбутнім, і поки це головний приємний сюрприз турніру. А також віце-чемпіон Осіннього кубку.

Другий рік поспіль "Adidas", "Freshline" і КП "Харківські теплові мережі" провели на рівні кожен з етапів і підтвердили золоте правило спорту - "стабільність - ознака майстерності". Гідні виступу майже на кожному з етапів і дозволили команді німецького бренду поповнити свою скарбничку третим місцем підсумкового заліку змагань.

І звичайно ж, КП "Харківводоканал" продовжуює свою переможну ходу в "Битві корпорацій". Після перемоги в першому сезоні, комунальники обзавелися і Осіннім кубком. Однак є відчуття, що Весняний кубок так легко хлопцям не дістанеться. Занадто гарні конкуренти.

З дебютантів хотілося б похвалити і колективи "Атланта", "Novo Abrasive", "ХКБМ", "Владар" і "Галерею мобільного зв'язку". Дружні, спортивні та емоційні хлопці стали великою прикрасою турніру.

Не можна не відзначити прекрасну організацію команд "UnıcredıtBank", оптимізм "Укрспецкомплект", спортивний настрій 9.8G, зібраність "Альфа-банку" і волю до перемоги хлопців з команд "Geonorma" і "Теллур".

Всі і кожен за цей короткий проміжок в 4 місяці стали для "Битви корпорацій" не тільки учасниками, а й справжніми друзями і колегами, які не уявляють своє життя без спорту!

До зустрічі на Весняному кубку!

 

Нагадаємо, що «Битва корпорацій» - це спортивний корпоративний турнір, в якому беруть участь спортсмени-аматори, що представляють свою компанію. Змагання проходять на протязі 10 місяців (з вересня по червень). У минулому році переможцем етапу "Боулінг " в турнірі "Битва корпорацій" стала команда «Альфа-Банк». 2-й сезон турніру складається з десяти етапів, а саме: міні-гольф, міні-футбол, волейбол, настільний теніс, боулінг, бадмінтон, більярд (чоловіки) + дартс (дівчата), стрітбол, легкоатлетичне багатоборство і пейнтбол.
Новини в тему

19 червня 2022
Харків'яни залишилися без нагород у Золотій Євролізі
18 червня 2022
Плотницький і компанія поступилися чехам у півфіналі Золотої Євроліги
04 червня 2022
Збірна України знову виграла у Данії у матчі Золотої Євроліги
03 червня 2022
Плотницький та компанія достроково вийшли у "Фінал чотирьох" Золотої Євроліги-2022
30 травня 2022
Харків'яни допомогли збірній здобути четверту перемогу у Золотій Євролізі
23 лютого 2022
Клуб Плотницького "Перуджа" зіграє з російським "Зенітом" в 1/4 фіналу ЛЧ
18 лютого 2022
Плотницький разом із "Перуджею" зіграє у чвертьфіналі Ліги чемпіонів
07 лютого 2022
Лідер збірної України продовжив контракт із "Перуджею"
02 лютого 2022
Весняний кубок "Битви корпорацій" стартує наприкінці лютого
13 cічня 2022
Плотницького визнали MVP матчу волейбольної ЛЧ
Інформаційні платформи