"Атлант" - переможець етапу "Міні-футбол"!

07 жовтня 2019 15:00

5-6 жовтня на полях академії ФК "Металіст 1925" пройшов черговий етап "Битви корпорацій".

Протягом двох днів команди змагалися не тільки один з одним, але і з природними умовами. Незважаючи на холод і дощ в перший день визначилася вісімка чвертьфіналістів. Ними стали: "Атлант", "AB Inbev Efes", "Альфа-банк", "ФЕД", "АЛЛО", "Бісквіт-Шоколад", "Нова Пошта", "Турбоатом".

Раунд плей-офф видався дуже напруженим і безкомпромісним. У підсумку, у півфінал вдалося пробитися "Атланту", "Новій Пошті", "ФЕДу" і "АЛЛО".

"ФЕД" протягом всього матчу утримував перевагу в один гол над "Атлантом", однак пропустив за дві хвилини до кінця і програв в післяматчевій лотереї.

У другому півфіналі сильнішою виявилася "Нова Пошта", яка з рахунком 2:1 обіграла хлопців з "АЛЛО".

У матчі за бронзу "ФЕД", відігравшись з 0:2, виграв у "АЛЛО" - 4:2. А ось фінал видався непростим "Нова пошта" поступилась команді  "Атлант" один бал, з рахунком 5:4 команда "Атлант" стала переможцем етапу.

Команда Харківської міської ради в етапі міні-футбол посіла 9-е місце. За підсумками двох етапів команда Харківської міської ради - на 6-му місці.

Кращим бомбардиром турніру став Сергій Бурлай з команди "АЛЛО" (7 м'ячів).

Кращим голкіпером - Наугольний Дмитро з "Атланта", який вийшов переможцем з двох серій пенальті.

А найкращим гравцем організатори визнали Миколи Барабаша з команди "Нова Пошта".

З фотозвітом етапу «Міні-футбол» ви можете ознайомитися тут.