АЛЛО - переможець етапу "Стрітбол" Битви корпорацій

07 листопада 2017 09:03

Третій місяць осені відразу ж ознаменувався третім етапом турніру "Битва корпорацій", яким на цей раз став стрітбол.

За регламентом 22 команди-учасниці, у складі яких було чимало представниць прекрасної половини, зустрілися на баскетбольних майданчиках спорткомплексу "Зірка".

На попередньому етапі змагань всі компанії воювали на груповому етапі, після якого в стадію плей-офф увійшли лише 16 колективів. Команди ФЕД, Владар, Softserve, Novo Abrasive, G5, ХКБМ і Sport Team у фінальній стадії участі не брали.

Практично усі поєдинки 1/8 і 1/4 фіналу пройшли у наполегливих боях, а деякі матчі і зовсім закінчувалися перевагою у 1 або 2 м'ячі.

Одним з найбільш непоступливих поєдинків видався матч Credit Agricole проти Водоканалу, у якому команди були гідні один одного, і лише два очки на самому фініші принесли комунальникам перемогу і потрапляння в четвірку кращих.

Півфінальні ігри, які звели між собою пару новачків "Битви корпорацій" Promodo - АЛЛО і старожилів Adidas - Водоканал, закінчилися з однаковим рахунком 11:4. Тим самим, розподіливши команди Adidas і Promodo у поєдинок за третє місце, а АЛЛО та Водоканал у вирішальний фінал.

Поєдинок за бронзу запам'ятався не тільки справжньою чоловічою боротьбою та видовищними моментами, а й чудовими діями баскетболістки з Adidas Віолетти Кобилянської, яка у такому важливому поєдинку заробила відразу два очка, зробила кілька підбирань, передач і перехоплень. За що заслужено була відзначена як кращий гравець турніру серед дівчат.

Фінальний же матч був гідний кращих ігор НБА. У ньому було все: і постійно мінливий лідер, і боротьба до останніх секунд, і емоції, і перемога в овертаймі. Саме в додатковий час Олексію Стрижу з команди АЛЛО вдалося збільшити розрив у рахунку до двох очок і принести своїй компанії перше золото "Битви корпорацій". Крім перемоги своєї команди саме Олексій і став найкращим гравцем турніру.

Наступним етапом змагань заплановано настільний теніс, який пройде 25 листопада у фітнес-центрі KING на Салтівці.
Новини в тему

18 грудня 2017
Битва корпорацій III. Осінній кубок завершено
28 листопада 2017
Битва корпорацій. Тріумф IT в настільному тенісі
24 листопада 2017
Битва корпорацій III. Настільний теніс.
18 жовтня 2017
Битва корпорацій III. Міні-футбольний марафон
26 вересня 2017
Стартував III сезон "Битви корпорацій"
15 вересня 2017
Старт III сезону "Битви корпорацій"
04 серпня 2017
Перші учасники III сезону "Битви корпорацій"
04 липня 2017
Битва корпорацій III. Реєстрація стартувала!
07 червня 2017
Водоканал - абсолютний чемпіон "Битви корпорацій" 2016/2017!
16 травня 2017
Adidas - переможець етапу "Легка атлетика"!

Фестиваль з художньої гімнастики "Краса врятує світ" стартует через:
днiчасимiнутисек Детальніше