Олександра Назарова та Максим Нікітін посіли третє місце на турнірі в Італії

24 вересня 2019 09:20

У Бергамо відбулись міжнародні змагання з фігурного катання на ковзанах серії «Челленджер» Lombardia Trophy 2019, бронзові медалі яких в танцях на льоду завоювали харків’яни.

У короткому танці харківський дует отримав від суддів 104.47 б., а в довільній програмі - 68.51 б. У сумі результат 172.98 б. приніс Олександрі та Максиму бронзові медалі цьогорічного Lombardia Trophy.

Перевершити результат харків’ян змогли лише канадці Лоуренс Фурньє-Бодрі та Ніколай Сьоренсен (189.36 б.), а також переможці турніру - Шарлен Гіньяр та Марко Фаббрі з Італії. У 2017 році на цьому турнірі Олександра Назарова та Максим Нікітін також посіли третє місце.

21 грудня 2019
Олександра Назарова та Максим Нікітін – чотириразові чемпіони України
02 грудня 2019
Юні фігуристи успішно виступили на чемпіонаті України
12 лютого 2019
Дарина Попова та Володимир Бєліков - чемпіони України з фігурного катання серед юніорів