Олександр Горяїнов: "Сподіваюся, від спілкування з футбольними зірками вболівальники отримають справжнє задоволення"

17 травня 2018 16:41

У середу 17 травня на стадіоні "Металіст" відбулася прес-конференція, присвячена двом знаковим подіям в житті харківського футболу. Героєм цих подій стала легенда гри №1 Першої столиці - багаторічний воротар і капітан "Металіста", а нині тренер воротарів "Металіста 1 925" Олександр Горяїнов. Подія перша - це прощальний матч Олександра, який на головному стадіоні міста відбудеться 23-го травня. Подія №2 - вихід у світ книги "Легенда №29", в якій зібрані всілякі матеріали про спортивну кар'єру Горяїнова.

У прес-конференції, крім самого "винуватця торжества", взяли участь один з організаторів прощального матчу - комерційний директор ФК "Металіст 1925" Антон Іванов, і співавтор книги "Легенда №29" Юрій Коротун. Присутні журналісти, яких в залі зібралося близько трьох десятків, отримали відповіді на всі питання, довідавшись все про деталі проведення майбутнього поєдинку і, звичайно ж, про ідею випустити в світ таку автобіографічну книгу.

"Величезне спасибі всім, хто мій прощальний матч організовує, - взяв слово Олександр Горяїнов. - Пам'ятаю, як-то Сергій Михайлович Стороженко поцікавився, чи не хочу я провести щось подібне. Я відповів, що в Харкові чимало футболістів, гідних, щоб їх так провели. Але цю ідею підхопили і ось співробітники нашого клубу Антон Іванов і Юра Коротун допомагають з втіленням в життя. Сподіваюся, всі вболівальники від спілкування із зірками футболу отримають справжнє задоволення ".

Про саму ідею організувати і провести такий матч журналістам повідав Антон Іванов, комерційний директор ФК "Металіст 1925".

"Ідея організувати прощальний матч для Саші в повітрі витала вже давно, проте, як ви пам'ятаєте, ще в минулому сезоні він був у заявці команди. Зараз, коли Саша повністю переключився на тренерську діяльність, спільними зусиллями ми цю задумку в життя і втілюємо", - резюмував Антон Іванов.


Детальніше про склад учасників цього матчу розповів Юрій Коротун - керівник маркетингового відділу ФК "Металіст 1925". За його словами, до спілкування з кожним кандидатом організатори підходили індивідуально, зідзвонювалися, спілкувалися, цікавилися фізичними можливостями прибути в цей день до Харкова. Приємно, що відмовою не відповіли ніхто, правда, з огляду на різні причини, всіх зібрати, ясна річ, не вийде.

"Спочатку хотів би сказати про людину, яку ми ще не згадали, але який в організації матчу був так званим" локомотивом ". Це дружина Саші - Неля. Вона багато в чому нам допомагає. Що стосується складу учасників, то скажу так: спілкувалися і спілкуємося з усіма. Деякі з різних причин приїхати не зможуть, але більшість буде. Наприклад, Мілан Обрадович "відпросився" у головного тренера збірної Сербії, в тренерський штаб якої він входить. Будуть Марлос, Едмар, Андрій Березовчук, Сергій Кандауров, Роман Пец, Сергій Валяєв, Валентин Слюсар та багато інші. Це щодо команди в жовтому. За її суперників зіграють Андрій Пятов, Руслан Ротань, Тарас Степаненко, Олександр Хацкевич, Олег Шелаєв і т.д. Ведуться переговори з Даріо Срною, будемо ще раз дзвонити Сергію Реброву і Андрію Вороніну ", - поділився інформацією про матч Юрій Коротун.


Також всім присутнім була презентована ігрова форма на майбутній матч, а також різна сувенірна продукція. Збірна Олександра Горяїнова зіграє в жовтій формі, збірна футбольних зірок України - у синій. Генеральним спонсором матчу стала торгова марка "Полімерград", спонсорами - компанії "М'ясний" і "Errea". Саме в формі італійського бренду спортивного одягу команди цей матч і відіграють.

Також чимало часу на прес-конференції приділили і презентації біографічної книги "Легенда №29". У ній зібрано все від "А" до "Я" - все, що було в багатій футбольному житті прославленого харківського воротаря. Цікаво, що у вільний продаж книга надійшла всього кілька днів тому, а за допомогою попереднього замовлення її набуло вже 70 осіб. Всі вони отримають видання з підписом самого Олександра Горяїнова.

Ідею випустити подібну книгу довго виношувала дружина Саші, а професіонали своєї справи Юрій Коротун і Віктор Галич зуміли втілити її задумки в життя.
Новини в тему

05 грудня 2021
"Металіст 1925" програв "Колосу"
28 листопада 2021
"Металіст 1925" поступився "Руху"
23 листопада 2021
"Металіст 1925" програв "Вересу"
12 листопада 2021
Продовжувати будете? Западня та Голодюк взимку можуть покинути "Металіст 1925"
06 листопада 2021
Третя поразка поспіль. "Металіст 1925" програв "Олександрії"
01 листопада 2021
"Металіст 1925" вдома розгромно програв "Зорі" 1:6
27 жовтня 2021
"Металіст 1925" завершив виступи у Кубку України
26 жовтня 2021
"Металіст 1925" зіграє у Кубку України
23 жовтня 2021
Розгромна перемога. "Металіст 1925" не гостинно прийняв "Інгулець"
03 жовтня 2021
У Харкові визначили найсильніших спортсменів у вуличному футболі

ІX Гала-зузстріч «KHARKIV SPORT CITY» :
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи