3-й тур Дитячої регбійної ліги Харкова з регбі-5 (група Б)

16 березня 2015 10:41

14 березня, після невеликої перерви пов'язаної з відзначенням Міжнародного жіночого дня, продовжилися ігри групових турнірів Дитячої регбійної ліги Харкова. У цей день підсумки підводили учасники групи «Б».

Як і очікувалося, на першому місці з максимальним результатом фінішувала перша команда 85 школи. І в цей день вихованці Костянтина Васильєва здобули дві впевнені перемоги, обігравши спочатку 35-10 команду 89 школи, а в останній грі дня учнів 172 школи, 20-0.

Другий рядок у турнірній таблиці і путівка до півфіналу Чемпіонату Харкова дісталася команді 163 гімназії, здобула перемогу над командою 7 і 89 шкіл, 45-0 і 30-5 відповідно. Тільки завдяки кращій різниці забитих і пропущених м'ячів гімназистам вдалося випередити другу команду 85 школи. Обидві дружини за підсумками групового турніру набрали по 17 очок, а відповідно до «Положення про Чемпіонат Харкова з регбі-5», саме команда, що має кращі показники в графі забиті та пропущені м'ячі, займає рядок вище. Таким чином, друга команда 85 школи братиме участь у Кубку Української Федерації регбіліг. У цьому турі хлопці програли 172 школі 5-10 і здолали в дуже напруженому поєдинку вихованців 167 школи 25-20.

Четверте місце в групі і право поборотися за Кубок УФРЛ посіла команда 172 школи. На рахунку хлопців в цьому турі дві перемоги над командами 7 (15-0) і 85-2 (10-5) шкіл і поразка від лідера групи 20-0.

П'ятими фінішували учні 167 школи. У цей ігровий день у команди перемоги над 89 (20-5) і 128 (5-0) школами і поразка від другої команди 85 школи 20-25.

Шосте місце в групі за хлопцями з 89 ліцею. Як і команда 167 школи, ліцеїсти будуть боротися за Кубок Федерації регбі Харківської області.

Сьоме місце за командою 7 школи, а на восьмому місці влаштувалася 128 школа. Ці команди будуть боротися за Кубок РК «Легіон ХIII».

За підсумками групових турнірів визначилися учасники півфіналів Чемпіонату Харкова та Кубків УФРЛ, Федерації регбі Харківської області та Кубка РК «Легіон ХIII».

У півфіналах Чемпіонату Харкова зіграють: сш77 і сш163, сш85 (1) і сш73;

Кубок УФРЛ: сш129 і сш172, сш85 (2) і сш38

Кубок ФРХО: сш 165 і сш 89, сш 167 і сш 28

Кубок РК «Легіон ХIII» розіграють команди 7, 14 і 128 шкіл. Кожен з кожним в одне коло.

Фінальний тур відбудеться 4 квітня.

Турнірне становище команд групи Б за підсумками 3 туру Чемпіонату Харкова з регбі-5

35

Результати ігор 3 туру Чемпіонату Харкова з регбі-5 у групі «Б»

05 вересня 2023
Ігор Терехов нагородив харківських регбістів - переможців всеукраїнських змагань