Харківські спортсмени - призери чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів

20 лютого 2017 09:58

У Сумах проводився чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. У змаганнях брали участь 447 легкоатлетів з 24 областей України та міста Києва. Харківська область була представлена 44 спортсменами. У командному заліку область з сумою 892 очки посіла друге загальнокомандне місце. Легкоатлети області в особистих видах завоювали 12 медалей, з яких 10 на рахунку динамівців Харкова, а саме: 5 золотих, 1 срібна і 4 бронзових.

Золоті медалі завоювали Дмитро Гарник (спортивна ходьба), Ірина Рофе-Бекетова (п'ятиборство), Олексій Овчаренко (біг на 60 м з/б), Єва Підгородецька (біг на 60 м), Руслан Касьянов (семиборство).

Срібну отримала Тетяна Білик (п'ятиборство). Бронзовими медалями були нагороджені Ганна Хопяк (штовхання ядра), Максим Пасмор (біг на 60 м з/б), Любов Северьянова (біг на 2000 м з/п), Тамара Северьянова (біг на 3000 м).