«Житлобуд-2» продовжує переможну ходу у Чемпіонаті України

12 вересня 2017 10:27

В рамках четвертого туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої Ліги до Харкова завітали футболістки «Злагоди-Дніпро-1».

Підсумковий результат вчергове продемонстрував високий рівень підготовки чинних чемпіонів України. На цей раз підопічні Наталії Зінченко вирішили повторити рахунок, який вони вставновили у матчі з "Єдністю". Результат не забарився: вже на 10 хвилині зустрічі «Житлобуд-2» зусиллями Тетяни Полюхович та Вероніки Андрухів був попереду 2:0. За сім хвилин потому Полюхович оформила дубль, реалізувавши одинадцятиметровий, а вже під занавіс першого тайму своє прізвище до протоколу внесла і Віра Дятел - 4:0.

На другий тайм господарі поля вийшли з трьома змінами в складі. Треба відмітити, що саме вони прийняли активну участь у підсумковому результаті команди. На жаль, дніпрянки не зуміли протистояти більш іменитому супернику і в другому таймі знову пропустили чотири м'ячі. На цей раз у харків'янок відзначилися Яна Малахова, Анастасія Скориніна, Роксолана Кравчук та Вікторія Головач.

ЖИТЛОБУД-2 (Київ) - Злагода-Дніпро-1 (Дніпро) - 8:0 (4:0)
Голи: Полюхович 9, 17 пен, Андрухів 10, Дятел 45, Малахова 61, Скориніна 79, Кравчук 85, Головач 91

ЖИТЛОБУД-2: Славич - Кумеда, Подольська, Василюк, Корсун, Томилко, Полюхович, Малахова, Андрухів (Кравчук 46), Дятел (Головач 46), Калініна (Скориніна 46)
Запасні: Бондарчук - Мохнач
Тренер: Наталія Зінченко

Злагода-Дніпро-1: Фомченко - Тараканова, Музика, Аслаханова, Мазурова (Тепла 83), Ковтун, Дехтяр, Тарасова, Калягина, Гриценко, Чорна
Запасні: Митрофанська - Сумарокова, Козаченко, Іванова, Литвин
Тренер: Олена Кудзієва