"Житлобуд-1" впевнено перемагає суперниць з Костополяy

24 березня 2018 11:54

23 березня 2018 року, матчем в Харкові стартувало друге коло Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2017/2018 років.

Перший офіційний матч у цьому році зіграли «Житлобуд-1» Харків та «Родина-Ліцей» Костопіль. Різниця у класі суперників далася взнаки і вже на третій хвилині Юлія Шевчук відкриває рахунок у матчі і відлік голів чемпіонату у 2018 році. З кожною хвилиною підопічні Валентини Котик набирали обертів і ще до перерви всі питання про переможця були зняті - 6:0.
Після перерви малюнок гри не змінився і харків'янки продовжувала тероризувати оборону гостей. В підсумку результативний матч завершився переконливою перемогою «Житлобуд-1» - 11:0: хет-трик на рахунку Ірини Кочнєвої, по два м'ячі забили Дар'я Апанащенко та Анна Вороніна, яких підтримали Ольга Овдійчук та Алевтина Утицьких.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018
23.03.2018 - м.Харків - стадіон Динамо-Арена - 200 глядачів

ЖИТЛОБУД-1 (Харків) - РОДИНА-ЛІЦЕЙ (Костопіль) - 11:0 (6:0)

ГОЛИ: Шевчук 3, Кочнєва 9, 37, 56, Апанащенко 16, 27 пен, Утицьких 44, Овдійчук 70, Вороніна 74, 79, Мозольська 77

ЖИТЛОБУД-1: Шульга - Андрущак, Костюченко, Утицьких, Саніна Ж. (Петрик 64), Хаванська, Кочнєва, Апанащенко (Нестеренко 58), Вороніна, Шевчук (Мозольська 68), Овдійчук
Запасні: Саніна І. - Голиш
Тренер: Валентина КОТИК

РОДИНА-ЛІЦЕЙ: Герасимчук - Джуренко, Канарська, Чкадуа (Костюченко 79), Квач (Мулярець 46), Саврук (Стромидло 73), Колещук, Котяш, Старухіна, Годунко, Вегерич
Запасні: Денищич - Баліна, Войт, Калічинська
Тренер: Василь МАМЧУР