Юні важкоатлети Харківщини встановили рекорди України

02 листопада 2016 16:18

З 24 по 29 жовтня 2016 року в місті Кам'янець-Подільський, Хмельницької області, відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 та до 15 років, на якому спортсмени Харківщини здобули 9 медалей, в тому числі 5 золотих.

Участь в чемпіонаті приймали понад 300 спортсменів з різних областей України. Важкоатлети Харківської області за підсумками змагань завоювали 5 золотих, 3 срібні та 1 бронзову медаль, а також встановили п’ять рекордів України.

Відразу три рекорди встановила Аліна Захарченко. В змаганнях серед дівчат до 15 років в ваговій категорії до 44кг харківська спортсменка в сумі двоборства підняла вагу 125кг – 57кг у ривку та 68кг у поштовху. Усі три результати потягнули на рекорди України серед дівчат до 15 років.

В категорії юнаки до 15 років у вазі до 50кг рекорди України в сумі двоборства та в поштовху встановив Олександр Лавриненко. Харків’янин здобув перемогу, піднявши в сумі двоборства 180кг – 79кг у ривку та 101кг у поштовху.

Також чемпіонами України стали:

- Ельвіра Борозна – серед дівчат до 15 років у ваговій категорії до 63кг, піднявши в сумі двоборства 149кг – 66кг у ривку та 83кг у поштовху.
- Вадим Нищеглод – юнаки до 15 років, вагова категорія до 45кг. 137кг за сумою двоборства – 60кг у ривку та 77кг у поштовху
- Олег Ніколаєнко - юнаки до 15 років, вагова категорія до 77кг, піднявши за сумою двоборства 235кг – 109кг у ривку та 126кг у поштовху.

Срібною призеркою чемпіонату серед дівчат до 13 років в ваговій категорії до 40кг стала Каріна Москвіна. В сумі двоборства харків’янка підняла 72кг - 31кг у ривку + 41кг у поштовху. Перевершити Каріну змогла лише Барбара Акулова з Дніпропетровської області, яка в сумі двоборства підняла 76кг.

В змаганнях серед юнаків до 13 років срібна медаль в ваговій категорії понад 62кг була на рахунку Кирила Крецу. В сумі двоборства харківський спортсмен підняв вагу 145кг – 63кг у ривку та 82кг у поштовху. Кращий за Кирила результат показав лише Іван Горобець з Донецької області, на рахунку якого було 177кг за сумою двоборства.

Ще одну срібну нагороду здобув Максим Москвін. Він показав других результат в змаганнях серед юнаків до 15 років у ваговій категорії до 69кг. За сумою двоборства Максим підняв вагу 215кг – 93кг у ривку та 122 кг у поштовху. Переміг в цій вазі Микита Рибкін з Запорізької області -230кг за сумою двоборства.

В свою чергу Костянтин Колєватов став бронзовим призером чемпіонату України в змаганнях серед юнаки до 13 років у ваговій категорії до 45кг. В сумі двоборства харків’янин підняв вагу в 110кг – 49кг у ривку та 61кг у поштовху.