Юні легкоатлети посіли друге місце на чемпіонаті України

03 жовтня 2017 10:22

Змагання відбулись 29 та 30 вересня в місті Дніпро.

У чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків 2002 року народження та молодше взяли участь 707 легкоатлетів з 22 областей України та Києва. Харківська область була представлена 52 атлетами, які завоювали 5 золотих, 2 срібні та 3 бронзові медалі.

Переможцями в своїх видах програми стали:

- Юлія Матвієвська - стрибки у довжину,

- Дарина Кривша - семиборство,

- Катерина Павленко - стрибки з жердиною,

- Валентина Кармазіна - біг на 2000м з перешкодами,

- Анастасія Матузна - біг на 100м з бар’єрами.

Срібні нагороди вибороли Ілля Отрешко (біг на 1500м та біг на 3000м) та Тетяна Гамора  (стрибки з жердиною).
Бронзові медалі завоювали Ілля Степанець (стрибки у довжину), Орина Перкова (біг на 100м з бар’єрами) та Марія Мелетян (стрибки у довжину).

У командному заліку з сумою 630 очок збірна Харківської області виборола друге місце. Перше було за легкоатлетами Дніпропетровської області (683 очка), а третє посіла команда Донецької області (553 очка).

Паралельно з командною першістю серед областей проводився підсумок серед ДЮСШ та СДЮШОР. Команда харківської КДЮСШ «ХТЗ» посіла друге місце серед 52-х ДЮСШ України, а команда СДЮШОР «Динамо» - друге місце серед 15-ти СДЮШОР України.