Юні харків'янки стали чемпіонками України з естетичної гімнастики

26 березня 2019 17:47
Харківські спортсменки перемогли у Молодіжному чемпіонаті України з естетичної групової гімнастики і Всеукраїнському турнірі «Грація-2019», які пройшли 23-24 березня в Сумах.

У змаганнях взяли участь понад 500 гімнасток і 60 команд з Харкова, Запоріжжя, Чернігова, Дніпра, Києва, Львова, Сум та інших міст України.

Харківські спортсменки з команди «Алькор Нікас» посіли 1-е місце чемпіонату у віковій категорії 8-10 років. Вони ж стали переможницями турніру «Грація».

У віковій категорії 10-12 років 1-е місце чемпіонату також дісталося харків'янкам - команді «Алькор Глорія», яка посіла 1-е місце турніру.

За програмою сеньйорів переможцем чемпіонату і турніру стала команда з Харкова «Алькор Авангард».

Тепер команда «Алькор Нікас» візьме участь у міжнародному турнірі «AGG Denmark Open 2019», який 30-31 березня відбудеться в місті Сорьо (Данія).

Зазначимо, що переможниці чемпіонату і турніру - вихованки ДЮСШ з художньої гімнастики ХО ФСТ «Україна».