Юні харків'яни стали призерами чемпіонату Європи з акробатичного рок-н-ролу

08 червня 2016 22:23

Юні харківські спортсмени завоювали бронзову нагороду на чемпіонаті Європи з акробатичного рок-н-ролу, який відбувся 4 червня в Загребі (Хорватія).

Чемпіонат проходив серед ювеналів (діти у віці 10-14 років). У змаганнях взяли участь 39 найсильніших танцювальних дуетів із 17 країн Європи.

Збірну команду України представляли спортсмени Харківської міської федерації акробатичного рок-н-ролу Максим Манжос і Олександра Шамрай (СК «Саміт») та Дмитро Олійник і Анастасія Сошенко (СК «Сенат»), а також представники Павлоградського клубу «Восторг» (Дніпропетровська обл.). Всі пари збірної команди України увійшли в Топ-10 найсильніших пар Європи, а в фінал (6 найсильніших пар) змогли пробитися відразу три українські пари.

За підсумками змагань, харків'яни Дмитро Олійник та Анастасія Сошенко посіли 3-е місце і завоювали бронзову медаль, 5-е місце отримали харків'яни Максим Манжос і Олександра Шамрай. Спорстмени з Павлограда Владислав Павличенко і Ксенія Могильченко завоювали срібну медаль чемпіонату.

Тепер юні харківські танцюристи будуть готуватися до етапу Кубка світу, який пройде 9-10 липня в Ріміні (Італія).