Юні дзюдоїсти здобули медалі чемпіонату України

28 жовтня 2016 08:46

З 19 по 21 жовтня в Луцьку відбувся чемпіонат України з дзюдо серед юнаків до 17 років, на якому борці Харківщини завоювали срібну та дві бронзові нагороди. Участь в змаганнях приймали понад 400 спортсменів з 23 областей України та міста Києва.

Срібним призером чемпіонату в ваговій категорії понад 90кг став харків’янин Ярослав Книш. На шляху до фіналу він успішно провів чотири поєдинки, в яких переміг суперників з Чернігівської, Донецької, Київської та Запорізької. Але у фіналі Ярослав поступився борцю з Одеської області Давиду Манукяну, та став, таким чином срібним призером чемпіонату України.

В свою чергу бронзовими призерами чемпіонату стали Данило Томашевський – вагова категорія до 55кг та Олексій Щетінкін - вагова категорії до 81кг.