Юні біатлоністи здобули медалі літнього чемпіонату України

12 серпня 2016 15:21

На спортивній базі «Тисовець», що у Львівській області, відбулися змагання з біатлону серед юніорів, на якому спортсмени Харківщини завоювали «срібло» та «бронзу».

В чемпіонаті взяли участь спортсмени 1994-2000 років народження з шести областей України.

В спринті на 7,5км серед юніорок харків’янка Оксана Коваленко завоювала «срібло» з результатом 27:51.0. Перемогла в цьому виді змагань Анастасія Ничипоренко з Чернігівської області - 27:27.4.

Ще одну медаль, на цей раз – бронзову, Оксана здобула в складі змішаної естафетної команди Харківської області, до якої також увійшли Любов Кипяченкова, Олександр Пономаренко та Юрій Ситник. На фініші харків’яни показали результат 1:27:13.1. Перемогла естафетна команда з Чернігівської області - 1:22:09.8. Друге місце було за ще однією чернігівською командою.

Ці змагання були одним з етапів підготовки та формування збірної команди України до літнього чемпіонату світу з біатлону, який з 24 по 28 серпня відбудеться в Естонії.