Юні бадмінтоністи з перемогою повернулися з Латвії

06 квітня 2019 15:27
У місті Сігулда відбувся міжнародний юнацький турнір, на якому спортсмени Харківщини завоювали 2 золоті, 2 срібні та 1 бронзову медаль.

Медалі були розіграні в чотирьох вікових групах, у двох з них успішно виступили харків’яни. У категорії U-15 Олександра Боцман стала переможцем у жіночій одиночній категорії, здобувши у фіналі перемогу 21:15, 24:22 над іншою українкою Ганною Коваленко з Миколаєва.

У цій же віковій групі Олексій Тітов і Анастасія Бірюковська завоювали золоту медаль у змішаній парній категорії. У фіналі харків’яни перемогли миколаївську пару - Єгора Леонтьєва та Софію Черноморову. Також Олексій Тітов здобув срібну медаль у чоловічій одиночній категорії, поступившись у фіналі з рахунком 16:21,12-21 Івану Царегородцеву з Миколаєва.

Анастасія Бірюковська відзначилася ще «сріблом» та «бронзою» в віковій групі U-13. У фіналі одиночної категорії харківська бадмінтоністка поступилася 13:21, 21:13, 12:21 суперниці з Молдови, а в дуеті з Софією Ніколаєвою з Миколаєва посіла третє місце в жіночій парній категорії. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.