Витязь в наполегливому матчі програє Кременчуку

30 cічня 2017 10:35

Огляд матчу 33-го туру Української Хокейної Ліги Вітязь - Кременчук 3-5.

Додатково мотивовані рідними трибунами Вітязі виходили на бій з Кременчук. Однак, в першому періоді його дати супернику закинув 4 шайби не вдалося. Зате вдалося у другому періоді. Наша команда не тільки не поступалася Кременчук, а ще зуміла відіграти одну шайби і в підсумку виграла період у більш майстерний суперника. У меншості відзначився Богдан Піддубний. Після такого другого періоду на третю двадцятихвилинку харків'яни виходили з думками про щось більше, ніж просто дати бій. І якщо спочатку відзначитися вдалося кременчужанам, то потім Витязь мав ігрову перевагу, яке вилилося в закинуті шайби. Спочатку Відзначився Дмитро Ханін, а ближче до кінця матчу шайба на рахунку Дмитро Колядинська. На жаль, не дивлячись на два виграних періоду обигарть Кременчук так і не вдалося. Остаточний рахунок матчу 3-5.

02 листопада 2020
У Харкові відбулося чоловіче волейбольне «дербі»