Ватерпольна збірна Харківської області-1 без п’яти хвилин чемпіон України

09 листопада 2016 11:26

Вчора, 8 листопада, ватерпольна збірна Харківської області-1 здобула найголовнішу перемогу у фінальному турі юніорського чемпіонату України (гравці 2000 р.н. та мол.).

Підопічні Сергія Колточихіна та Дмитра Гуренка з рахунком 7:5 (1-3, 2-2, 1-0, 3-0) обіграли КЗ ЛОР ЛУФК Львів - основних суперників  у боротьбі за «золото» чемпіонату України. Програючи за підсумками першої половини зустрічі два м’ячі – 3:5 (після 2-го періоду), харків’яни не здалися і проявили справжній  бійцівський характер.

Спершу в 3-му періоді скоротили  відставання від суперника - 4:5, а  в останньому, четвертому, періоді переломили хід матчу на свою користь. Два вирішальні голи забив Микита Бажинов, який за сумісництвом є гравцем дорослої команди «Слобожанець». На початку 4-го періоду Микита зрівняв рахунок, а вже за хвилину вивів свою команду вперед – 6:5. Капітан команди Олександр Остапенко, який також незабаром поповнить лави «Слобожанця», за кілька секунд до закінчення матчу ще збільшив перевагу – 7:5.  Загалом, голи на рахунку Микити Бажинова (2), Олександра Остапенка (2), Дениса Удовенка (1) та ще одного новачка «Слобожанця» Олександра Бакшеньова (2).  Треба віддати належне і голкіперу команди Владиславу Без`язичному (також гравець «Слобожанця»), який надійно захищав ворота.

Фінальні ігри триватимуть до 10 листопада. Але збірна Харківської обл.-1 у турнірній таблиці вже недосяжна для суперників. Тож лишилося лише два дні, щоби офіційно назвати ватерполістів збірної Харківської області -1 чемпіонами України.