У Саржиному яру провели естафету з кросу

16 травня 2016 18:16

Міська естафета з кросу відбулася в неділю, 15 травня, в Саржиному яру.

В естафеті взяли участь понад 100 людей у віці від 5 до 80 років, які були розділені на вікові групи. Всі учасники забігу показали гідний результат.

У змішаній естафеті переможцями стали Таїсія Стеценко, Олексій Попруга, Костянтин Пишняк. У чоловічій естафеті, подолавши по два етапи (1, 3 й 2, 4), перемогу здобули Михайло Парфьонов і Максим Сушков. У жіночій естафеті перемогли Галина Суркова та Ганна Єфименко.

Переможців та призерів нагородили пам'ятними грамотами та медалями. Всі учасники дитячої категорії отримали подарунки від організаторів і спонсорів заходу.

За словами голови Клубу любителів бігу «Джерело» Сергія Евдошенка, такі змагання, в яких візьмуть участь діти до 10 років, проведуть в жовтні.

Змагання організовані КЛБ «Родник» за підтримки Департаменту сім'ї, молоді та спорту, ДП «УкрНТЦ «Енергосталь» та інших партнерів. Захід пройшов під патронатом депутата Харківської обласної ради Дмитра Сталінського і був присвячений дню заснування клубу «Джерело».