У Харкові стартувала шкільна бадминтонная ліга 2017

17 лютого 2017 14:00

16 лютого в Школі вищої спортивної майстерності стартував сезон 2016/2017 Харківської шкільної бадмінтон ліги. Першими в боротьбу за кубок за традицією вступили представники Київського району. У змаганнях взяли участь 58 учнів з 12 шкіл.

Чемпіоном Київського району другий рік поспіль стала команда школи № 5 (Михайло Махновський, Євген Столовою, Аміна Асадова, Кирило Осипов, Ксенія Титова, Дарина Солдатенко).

Срібні медалі завоювала команда школи № 37 (Вероніка Скобелкін, Дмитро Рябовол, Ілля Павленко, Валерій Журавльов, Діана Шелепова, Поліна Сіліна).

Бронзовими призерами другий рік поспіль стала команда школи № 17 (Таїсія Попсуйшапка, Георгій Платонов, Марія Литвиненко, Марія Чернишова).

Нагадаємо, що Харківська шкільна бадминтонная ліга проводиться четвертий рік поспіль. Змагання носять командний характер. Команди загальноосвітніх навчальних закладів складаються з учнів двох вікових груп: 1-5 і 6-10 класів. Командна гра включає п'ять матчів: чоловіча одиночка (молодший і старший вік), жіноча одиночка (молодший і старший вік) і мікст. Матч грається до 21 очка.

Міський фінал відбудеться 20 квітня о 12:00 в Школі вищої спортивної майстерності.