У Харкові відбувся міжнародний турнір з боксу

21 червня 2019 09:19
На змаганнях спортсмени області завоювали 18 медалей, у тому числі 5 золотих.

Турнір пам’яті дворазового чемпіона Європи, бронзового призера чемпіонату світу та учасника Олімпійських ігор Анатолія Кліманова в цьому році отримав статус міжнародного та зібрав понад 100 юних боксерів віком до 15 років з семи країн світу: Білорусі, Литви, Молдови, Польщі, Росії, Румунії та України.

За підсумками змагань на рахунку харківських боксерів були 2 золоті, 3 срібні та 7 бронзових нагород.

Арсеній Огієнко переміг у вазі до 43кг. У фіналі він здолав Сергія Ткачука з Донецької області з рахунком 4:1.

Ще один харківський боксер Гліб Григорян здобув золоту медаль у категорії до 50кг, перемігши у фіналі одноголосим рішенням суддів 5:0 Єгора Лук’янченка з Донецької області.

Ярослав Гречаний (вагова категорія - до 41.5кг), Іван Шевченко (вагова категорія - до 62кг) та Єгор Тіленін (вагова категорія - до 65кг), поступившись суперникам у фіналі, стали володарями срібних медалей.

Паралельно «Меморіалу Кліманова» відбувся відкритий чемпіонат КДЮСШ «ХТЗ» з боксу серед дівчат. Краще за суперниць проявили себе харківські дівчата, які здобули 3 золоті та 3 срібні медалі, а також посіли перше загальнокомандне місце.

Переможницями турніру стали:

- Поліна Міщенко, яка у фіналі з рахунком 5:0 перемогла Владиславу Соловянову з Черкаської області;